YENİLİK HAYAL İLE BAŞLAR FOCUS HAVUZ'A HOŞGELDİNİZ.. YENİLİK HAYAL İLE BAŞLAR FOCUS HAVUZ'A HOŞGELDİNİZ..
LİNER YÜZME HAVUZU

Havuz kaplama maliyeti düşük olsun , kısa zamanda montajı gerçekleşsin ve şık görünsün gibi isteklerinizinkarşılığı Liner kaplama havuzdur.

Liner olarak adlandırılan malzeme saf PVC hammadden yapılır.. Çok çeşitli renk ve desen yelpazesine sahiptir. Seramik, mozaik, bordür gibi çok renkli desenlerinin yanında tek renk ya da dokulu görünüme sahip modelleri vardır.  1,5 mm kalınlığındadır. Beton ya da çelik panel ana yapılarla uyumludur. Çok esnek bir madde olmasından dolayı yer hareketlerinden oluşabilecek deformasyonlardan etkilenmez. Korozyona uğramaz. Kesici bir cisimle özellikle kesilmedikçe yırtılmaz. Yırtılması durumunda havuz su ile dolu iken bile kolaylıkla tamir edilir.

TEMİZ BETON

GEOTEKSTİL KEÇE VE MONTAJ

LİNER MONTAJ İŞÇİLİĞİ

Liner kaplama havuz yapımı özellikle uygun fiyatlı olması ve çabuk montaj yapılması özelliklerinden dolayı sıkça tercih edilen havuz içi kaplama malzemesidir. Antibakteriyel özelliği sahiptir ve temizliği kolaydır.

Temiz Beton

35%

Geotekstil Keçe Montajı

55%

Liner Kaplama İşleri

45%

Sıkça Merak Edilenler

Liner Kaplama Nedir ?

Liner kaplama havuzların içine seramik ve mozaik kaplama gibi havuzu gösteren bir kaplama çeşitidir. Bu kaplama çeşidi suyun temiz kalmasını sağladığı gibi aynı zamanda insan sağlığı için de havuzların hijyenik olmasını sağlıyor. Liner kaplama tercih edilen tüm renklerde uygulanabiliyor. Bu da havuzların çok daha fazla göze hoş görünmesini sağlar.

Liner Kalınlığı Ne Olmalıdır ?

Liner malzeme 0,8 mm -1,5 mm arasında kalınlığı değişebilen bir malzemedir fakat ; sonuçta liner PVC esaslı bir malzemedir ve havuzda kullanılacağı için 1,5 mm tercih edilmelidir.

Liner Kaplama Havuzun Ömrü Kadardır?

Liner havuzların ömrü kullanıma bağlı olarak 10-15 yıl arasında değişmektedir. Sonrasında kolayca sökülüp yerine ister seramik ister liner kaplanabilir.

YARININ HAYATINI EĞLENCELİ KILIYORUZ.

Mimaride mükemmellik,
mühendislik ve tasarım

Yüzme havuzu yapımı, tadilatı , ekipmanları , kimyasalları ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

Aklınızda betonarme havuz yaptırmak varsa;

Ücretsiz keşif, güler yüzlü ekip, 4000den fazla ekipman seçeneği ve proje desteği ile sizlere hizmet vermekten, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermekten ve hizmet sonrası sizlerle aile olmaktan  mutluluk ve gurur duyarız.

Bize Ulaşın

Her türlü soru,öneri,teklif ve diğer herşey için bize ulaşabilirsiniz.

Merkez
Macunköy Mah.187.Cad. No:54/94Türeli Hall
İş Merkezi Yenimahalle/Ankara
Yol tarifi al

Bize yazın

    Hemen Ara
    Soru Sor
    Merhaba;
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?