YENİLİK HAYAL İLE BAŞLAR FOCUS HAVUZ'A HOŞGELDİNİZ..
SAUNA NEDİR ? NASIL YAPILIR ?

Finlandiya’nın geleneksel Fin hamamı olarak bilinen Sauna, yoğun iş günlerinin kurtarıcısı, rahatlamak aranan huzurlu bir ortamdır. Saunanın gözeneklerini açarak cildinde yıkanan hava ile rahatlama sağlarlar. Genel olarak saunanın başka nemlenen hava ile tedarik vücut vücut toksin maddeleri ter yoluyla uzaklaştırmaktır. Ahşap malzemeden mesajları küçük boyutlarında saunaların olmazsa olmazı sauna sobaları ve sauna ısıtmalarıdır. Sauna sobalarının üzerine konulan sıcak taşlar, ısıyı hapsederek ortamın uzun süre sıcak kalmasına dair bulunur. Saunada önemli 4 adım bulunur.

SAUNA AHŞAPLARI

SAUNA SOBASI

SAUNA KAPISI

SAUNA BAKIMI

Betonarme havuz yapımı prefabrik ve hazır havuz çeşitlerine göre maliyet açısından en yüksek fiyatlı havuz tipidir. En genel haliyle 4 ana iş bölümünen oluşan betonarme yüzme havuzunun maaliyet bölümü aşağıda belirtilmiştir.

Hafriyat

35%

Kaba İnşaat

55%

İnce İnşaat

45%

Mekanik Tesisat

40%

Sıkça Merak Edilenler

Sauna Ağaçları Nelerdir ?

Saunalarda kullanılan ağaçlar; sedir, çam, göknar, ladin ve ayous ağaçlarıdır. Çok çeşitli ağaçlar kullanılabildiğinden, ve her bir ahşabın birbirinden farklı özellikleri olduğundan müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda detaylı bilgilendirme yapılarak  kullanılacak olan sauna ahşaplarına karar vermekteyiz.

Sauna Sobası Neye Göre Seçilir ?

Sauna sobası seçerken dikkat edilmesi gereken en büyük etken mevcut saunanın ölçüleridir. Sunanın ölçüsüne göre soba ölçüsüne göre hem fazla maaliyetten ve elektrik sarfiyatından, hem de sağlık içinde yaşanabilecek sorunların önüne geçer.

Beton Havuzda Kalıp Donatı Planı Nasıl Olmalı ?

Betonarme havuz yaptırmak istenildiğinde mutlaka kalıp ve demir projesine ihtiyacınız olacaktır. Bu projenin içeriği havuz denge deposu makine dairesinin yerini, lambaların ve vakum giderinin konumunu, havuz derinliğin ve beton kalınlığını gösterir. Detaylı havuz projesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YARININ HAYATINI EĞLENCELİ KILIYORUZ.

Mimaride mükemmellik,
mühendislik ve tasarım

Yüzme havuzu yapımı, tadilatı , ekipmanları , kimyasalları ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz ile çalışmaktan mutluluk duyarız.

Project item not found!

Aklınızda betonarme havuz yaptırmak varsa;

Ücretsiz keşif, güler yüzlü ekip, 4000den fazla ekipman seçeneği ve proje desteği ile sizlere hizmet vermekten, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermekten ve hizmet sonrası sizlerle aile olmaktan  mutluluk ve gurur duyarız.

Bize Ulaşın

Her türlü soru,öneri,teklif ve diğer herşey için bize ulaşabilirsiniz.

Merkez
Macunköy Mah.187.Cad. No:54/94Türeli Hall
İş Merkezi Yenimahalle/Ankara
Yol tarifi al

Bize yazın

    Hemen Ara
    Soru Sor
    Merhaba;
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?